Rozstrzygnięcie przetargu na system IT dla ZUS przesunięte w czasie

Autor: Rzeczpospolita/Rynek Zdrowia • • 09 września 2016 10:20

We wrześniu miał zostać wyłoniony wykonawca w największym w historii polskiej branży IT przetargu na utrzymanie kompleksowego systemu informatycznego dla ZUS. Jednak ze względu na prowadzony audyt IT w ZUS, w tym audyt postępowań przetargowych, termin rozstrzygnięcia postępowania zostanie przesunięty.

Rozstrzygnięcie przetargu na system IT dla ZUS przesunięte w czasie
Rozstrzygnięcie przetargu na utrzymanie kompleksowego systemu informatycznego dla ZUS zostało przesunięte. Fot. Archiwum

Jak informuje Rzeczpospolita, kompleksowy system informatyczny (KSI) jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań zarówno pod względem ilości przetwarzanych i gromadzonych danych, jak i liczby użytkowników. Gra toczy się o niebagatelną kwotę 700 mln zł. W przetargu uczestniczą cztery podmioty: Asseco Poland, Atos, Comarch oraz HP z Capgemini.

Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy ZUS podaje gazecie, że  obecnie komisja przetargowa zakończyła prace nad SIWZ i szablonem umowy. Specyfikacja ma zostać ogłoszona we wrześniu. Zainteresowane firmy będą miały 60 dni na odpowiedź.

Więcej: www.rp.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum