Pruszków: szpital kolejowy wdroży elektroniczną dokumentację

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 20 sierpnia 2014 10:19

Szpital Kolejowy im. W. Roeflera Sp. z o.o. w w Pruszkowie podpisał z CompuGroup Medical Polska umowę na wdrożenie systemu CGM CLININET, umożliwiającego zarządzanie pracą szpitala w części medycznej i administracyjnej. Wartość kontraktu to 5 347 314 zł netto.

Wdrożenie obejmuje wszystkie kluczowe obszary funkcjonowania placówki takie jak ruch chorych, przychodnię, blok operacyjny, pracownie diagnostyczne, laboratorium, oddział rehabilitacji oraz aptekę szpitalną.

W ramach współpracy CGM Polska będzie odpowiedzialna również za modernizację infrastruktury serwerowej oraz sieciowej, a także zakup tabletów medycznych dla lekarzy. Zakończenie prac wdrożeniowych zaplanowane jest na 28 lutego 2015 r. 

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnego oprogramowania dla sektora opieki zdrowotnej. Z rozwiązań CGM Polska korzystają  największe prywatne sieci medyczne oraz ponad 150 szpitali w kraju i za granicą. CGM Polska uzupełnia ofertę CompuGroup Medical o systemy szpitalne oraz systemy diagnostyki obrazowej, w których specjalizuje się już od ponad 16 lat.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum