Poradnie specjalistyczne w Centrum Zdrowia Dziecka: można rejestrować się elektronicznie

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia17 stycznia 2023 19:00

Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Łodzi przekazał informację, że opiekunowie niepełnoletnich pacjentów mogą już rejestrować ich elektronicznie na wizyty w poradniach specjalistycznych.

Poradnie specjalistyczne w Centrum Zdrowia Dziecka: można rejestrować się elektronicznie
Do CZD w Warszawie można rejestrować się za pośrednictwem internetu. Fot. Shutterstock
  • Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Łodzi z udogodnieniem dla pacjentów
  • Poinformował, że opiekunowie niepełnoletnich pacjentów mogą już rejestrować ich elektronicznie na wizyty w poradniach specjalistycznych
  • Szpital przekazał też instrukcję, jak rejestrować się do poradni przez internet

Centrum dla dzieci: elektroniczna rejestracja

- Z przyjemnością informujemy, że w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” udostępniona została nowa możliwość zapisu pacjentów do Poradni Specjalistycznych - poinformowała warszawska lecznica.

Z możliwości tej skorzystać mogą przedstawiciele ustawowi (rodzice pacjentów), którzy chcą zapisać dziecko na kolejną wizytę do wybranej Poradni IPCZD.

- Każdy przedstawiciel ustawowy, który wyrazi zgodę na „możliwość rezerwacji wizyt przez Internetowy Portal Pacjenta”, może dokonać zapisu elektronicznego, poprzez e-rejestrację pacjenta - zaznaczył szpital.

Dodajmy, że  Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) to jeden z największych szpitali pediatrycznych w Polsce, w którym leczone są dzieci z całego kraju. Placówka pełni podwójną rolę: instytutu naukowego podległego bezpośrednio Ministerstwu Zdrowia oraz wysokospecjalistycznego szpitala. 

Centrum Zdrowia Dziecka jest również jednym z największych ośrodków transplantacji narządów u dzieci na świecie oraz jedyną tego typu placówką w Polsce. Szpital ma na koncie ponad 1 081 zrealizowanych transplantacji nerek oraz 878 wątroby, a także jelita i serca, wykonując od 70 do 90 przeszczepów narządów rocznie.
 

DO POBRANIA

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum