Nowa strategia rozwoju Centrum e-Zdrowia na lata 2023–2027. Uwagi tylko do 23 grudnia

Autor: oprac. KM • Źródło: Centrum e-Zdrowia07 grudnia 2022 06:30

Centrum e-Zdrowia czeka na opinie do strategii rozwoju na lata 2023–2027. Strategia ta ma utrzymać pozytywny trend w rozwoju e-zdrowia i w pełni wykorzystać potencjał CeZ.

Nowa strategia rozwoju Centrum e-Zdrowia na lata 2023–2027. Uwagi tylko do 23 grudnia
Na opinie CeZ czeka do 23 grudnia. Fot. PTWP
  • Strategia rozwoju została opracowana, aby utrzymać pozytywny trend w rozwoju e-zdrowia i w pełni wykorzystać potencjał CeZ.
  • Strategia definiuje m.in. misję i wizję, opisuje wartości oraz cele, do których CeZ będzie dążyć
  • Teraz projekt ten jest w publicznych konsultacjach do 23 grudnia

Konsultacje projektu Cez. Ma zapewnić wysoką jakość e-usług

Projekt strategii rozwoju CeZ na lata 2023–2027 jest konsultowany publicznie. Na uwagi Centrum czeka do 23 grudnia. Dokument wyznacza długofalowe cele i doskonali sposób działania Iinstytucji.

- Ostatnie lata to szybki i intensywny rozwój e-usług w sektorze zdrowia publicznego, za którego informatyzację odpowiada Centrum e-Zdrowia. Tak szybki rozwój był możliwy m.in. dzięki ogromnemu potencjałowi, jaki ma nasza instytucja i jej pracownicy. Nie chcemy tego potencjału zaprzepaścić. A wręcz odwrotnie – za cel postawiliśmy sobie jego rozwijanie, a strategia pozwala na uporządkowanie naszych działań – mówi cytowany w komunikacie CeZ Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

Strategia rozwoju została opracowana, aby utrzymać pozytywny trend w rozwoju e-zdrowia i w pełni wykorzystać potencjał CeZ.

Strategia definiuje m.in. misję i wizję, opisuje wartości oraz cele, do których CeZ będzie dążyć. Najistotniejszym jest zapewnienie pacjentom i innym uczestnikom systemu ochrony zdrowia wysokiej jakości e-usług. Czemu CeZ prowadzi te konsultacje?

- Chcemy włączać wszystkich interesariuszy w projektowane przez siebie rozwiązania i poznać ich opinie. To zresztą jeden z celów strategicznych zapisanych w strategii: „Wzmocnienie współpracy w oparciu o dialog z interesariuszami”.Każda propozycja będzie dla nas ważna i zostanie szczegółowo przeanalizowana - zapewnia Centrum.
Uwagi do strategii można zgłaszać do 23 grudnia br.

Formularz jest dostępny w dwóch wersjach: online lub excel, który po wypełnieniu należy przesłać na adres: strategia@cez.gov.pl.

Poniżej treść strategii.

DO POBRANIA

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze