Lubelskie: NFZ ułatwia rejestrację w systemie ZIP

Autor: Dziennik Wschodni/Rynek Zdrowia • • 26 sierpnia 2013 15:26

Od początku lipca, czyli od chwili uruchomienia systemu ZIP, mobilne stanowisko lubelskiego oddziału NFZ pozwalające na rejestrację w systemie odwiedziło już 35 miejsc. Pracownicy NFZ zapraszali każdego, kto chciał uzyskać dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

Lubelskie: NFZ ułatwia rejestrację w systemie ZIP
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Osoby, które chcą się zarejestrować, NFZ przyjmuje też w swojej siedzibie w Lublinie i w delegaturach w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu.

W sumie pacjenci z woj. lubelskiego złożyli dotąd prawie 20 tys. wniosków o rejestracje w ZIP, a ponad 14 tys. z nich odebrało już swój login i hasło.

W minioną niedzielę (25 sierpnia) pracownicy Funduszu pojawili się na imprezach: na Krasnostawskich Chmielakach i na dożynkach w Niedrzwicy Dużej.

Osoby zainteresowane rejestracją w systemie ZIP, korzystające z mobilnego stanowiska NFZ muszą mieć ze sobą tylko dowód osobisty lub paszport.

W tym miesiącu mobilne stanowisko ZIP odwiedzi jeszcze Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym (27 sierpnia), a w Lublinie pojawi się Centrum Handlowym Plaza (27-29 sierpnia), w Galerii Olimp (31 sierpnia) oraz na KUL (29 sierpnia).

Więcej: www.dziennikwschodni.pl 


Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze