Centrum e-Zdrowia zaprasza na płatny staż. "Najlepszym zaproponujemy stałą współpracę"

Autor: oprac. IB • Źródło: CeZ, Rynek Zdrowia16 grudnia 2022 12:39

Centrum e-Zdrowia po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i artystycznych do udziału w dwumiesięcznym, płatnym stażu. Zgłoszenia do uczestnictwa w programie "Bądź w Centrum e-Zdrowia" można przesyłać do 15 stycznia 2023 r.

Centrum e-Zdrowia zaprasza na płatny staż. "Najlepszym zaproponujemy stałą współpracę"
Najlepsi mogą liczyć na stałą współpracę z Centrum e-Zdrowie Fot. AdobeStock
 • Centrum e-Zdrowia po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i artystycznych do udziału w dwumiesięcznym, płatnym stażu
 • Zgłoszenia do uczestnictwa w programie "Bądź w Centrum e-Zdrowia" można przesyłać do 15 stycznia 2023 roku
 • Stażyści uczestniczą w realizacji takich projektów, jak analiza terabajtów danych medycznych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Big Data i sztuczną inteligencję, rozwój systemu e-zdrowie (P1) i budowa kolejnych, tj.: e-krew i Poltransplant
 • Najlepszym ze stażystów CeZ zaproponuje stałą współpracę. Dotychczas z tej możliwości skorzystało kilkanaście osób

CeZ zaprasza na dwumiesięczny płatny staż

Centrum e-Zdrowia po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i artystycznych do udziału w dwumiesięcznym, płatnym stażu. Zgłoszenia do uczestnictwa w programie „Bądź w Centrum e-Zdrowia” można przesyłać do 15 stycznia 2023 r.

"Spędź ferie aktywnie zawodowo" - tak Centrum e-Zdrowia zachęca młodych i utalentowanych adeptów uczelni wyższych na kierunkach związanych m.in. z informatyką, do zgłaszania się na płatny staż.

"Stażyści biorą udział w realizacji unikatowych projektów"

- Chcemy, by nasi stażyści od pierwszych dni w CeZ stali się częścią naszego ITeamu. Dlatego też dołączają oni do zespołów projektowych i uczestniczą w realizacji unikatowych projektów, jak analiza terabajtów danych medycznych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Big Data i sztuczną inteligencję, rozwój systemu e-zdrowie (P1) i budowa kolejnych, tj.: e-krew i Poltransplant. Najlepszym ze stażystów zaproponujemy stałą współpracę. Dotychczas z tej możliwości skorzystało kilkanaście osób - mówi Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

Staż w Centrum rozpocznie się na początku lutego i potrwa do końca marca. Kandydaci mogą wybrać jedną z siedmiu ścieżek kariery oraz pod okiem dedykowanego opiekuna merytorycznego rozwijać swój talent i zdobyć doświadczenie zawodowe.

Ścieżki kariery

Ścieżki kariery w programie "Bądź w Centrum e-Zdrowia" to:

 • programista frontend/backend,
 • analityk systemowo-biznesowy,
 • analityk ryzyka,
 • administrator systemów IT,
 • inżynier bezpieczeństwa,
 • analityk bezpieczeństwa informacji,
 • UX/UI designer.

Staż odbywa się w wygodnej dla wszystkich formie zdalnej, w niepełnym wymiarze godzin, tj. 35 godzin/tydzień. Stażyści za swoje zaangażowanie otrzymają też miesięczne wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto.

Zgłaszać się na staż w Centrum można do 15 stycznia 2023 r. Do kolejnego etapu, czyli spotkania z opiekunem stażu, zostaną zaproszeni wybrani kandydaci.
 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum