Akademia NFZ: w maju o e-zdrowiu

Autor: nfz.gov.pl/Rynek Zdrowia • • 17 kwietnia 2015 13:01

Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na ogólnopolską konferencję organizowaną w ramach projektu Akademia NFZ, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: „Telemedycyna i e-zdrowie. Kierunki rozwoju systemu ochrony zdrowia”.

Akademia NFZ: w maju o e-zdrowiu

Konferencja odbędzie się  28 maja w Warszawie. Ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-zdrowia i telemedycyny.

Spotkanie będzie okazją do dyskusji pomiędzy przedstawicielami świadczeniodawców usług medycznych, instytucji publicznych i firm z branży technologii medycznych.

 NFZ zaprasza do udziału przedstawicieli świadczeniodawców, lekarzy uczestniczących w dyskusji o systemie opieki zdrowotnej, managerów i kadrę zarządzającą placówkami medycznymi, przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, reprezentantów publicznych i prywatnych podmiotów zajmujących się promocją zdrowia, przedstawicieli firm z branży telemedycznej, przedstawicieli prasy branżowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

 Więcej: www.nfz.gov.pl

 

 

 

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum