×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Scanmed będzie współpracował z włoskim instytutem neurologii

Autor: LJX/Rynek Zdrowia13 listopada 2013 11:46

Grupa Scanmed Multimedis zacieśnia współpracę z europejskim partnerem medycznym - Istituto Neurologico Mediterraneo Neuromed - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Scanmed będzie współpracował z włoskim instytutem neurologii
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Instytut Neuromed posiada wysokospecjalistyczne centra w leczeniu zaburzeń neurologicznych oraz innowacyjną aparaturę diagnostyczną i chirurgiczną.

Szpital należący do ośrodka Neuromed jest obiektem nowoczesnym, spełniającym najwyższe wymagania organizacyjne, technologiczne i strukturalne, zgodne z europejskimi standardami jakości. Dzięki współpracy z jednym z największych w Europie, rzymskim Uniwersytetem Sapienza, stał się silnym ośrodkiem naukowo-badawczym.

- Ideą naszych wspólnych działań ma być rozwój naukowo-badawczy, wymiana doświadczeń i technologii medycznych, które przełożą się na wymierne korzyści dla pacjentów. Dzięki współpracy naszych specjalistów z ekspertami kliniki Neuromed, mieszkańcy Małopolski zyskają dostęp do innowacyjnych świadczeń medycznych - przekazała Joanna Szyman, prezes zarządu Scanmed Multimedis.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze