×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Polpharma już po raz 19 ogłasza konkurs o granty na projekty badawcze

Autor: pwx/Rynek Zdrowia24 lutego 2020 16:30Aktualizacja: 24 lutego 2020 16:32

Naukowa Fundacja Polpharmy otwiera XIX edycję konkursu na finansowanie projektów badawczych ze środków Fundacji. Tym razem temat konkursu brzmi: "Modulacja przewlekłych procesów zapalnych indukowanych procesami dysbiozy".

Polpharma już po raz 19 ogłasza konkurs o granty na projekty badawcze
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wniosek konkursowy w wersji elektronicznej wraz z oświadczeniem i zgodą Komisji Bioetycznej (jeżeli jest wymagana) należy przesłać drogą mailową na adres: XIXkonkurs@polpharma.com w terminie od 1 marca do 31 maja 2020 r.

Autorzy, którzy w wyniku postępowania konkursowego otrzymają grant Fundacji na realizację nagrodzonych projektów będą zobowiązani wspomniane wyżej dokumenty przesłać także w wersji papierowej na adres: Naukowa Fundacja Polpharmy, ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa.

Regulamin, formularz wniosku oraz oświadczenia znajdują się na stronie internetowej Fundacji: www.polpharma.pl/fundacja Wnioski złożone po terminie lub niezgodnie z regulaminem nie będą rozpatrywane.

Naukowa Fundacja Polpharmy założona w 2001 roku przez Polpharmę SA jest jedną z największych w kraju organizacji finansujących projekty badawcze realizowane przez polskich naukowców.

Misją Fundacji jest wspieranie rozwoju nauk medycznych i farmaceutycznych, którą realizuje poprzez m.in. finansowanie badań naukowych w tych dziedzinach.

Projekty badawcze są wyłaniane w drodze organizowanego corocznie konkursu. Dotychczas odbyło się 18 edycji, w których granty wartości ponad 22 mln zł otrzymało 75 zespołów badawczych. Działalność statutowa Fundacji jest w całości finansowana z budżetu Polpharmy.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze