NCBR zaprasza na cykl otwartych szkoleń online

Autor: NCBR/Rynek Zdrowia • • 21 maja 2020 07:27

W środę (20 maja) Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, opublikowała zaproszenie na cykl bezpłatnych szkoleń dla wszystkich - zarówno wnioskodawców, beneficjentów, jak i innych osób zainteresowanych działalnością Centrum.

Fot. archiwum

W czasie szkoleń online można uzyskać odpowiedzi na wiele pytań - Jakie są zasady przyznawania grantów w konkursach NCBR? Jak wygląda proces oceny wniosków o dofinansowanie? Gdzie szukać informacji o realizowanych z Funduszy Europejskich konkursach? Jakie są udogodnienia dla firm już realizujących projekty w czasie pandemii?

NCBR online to cykl ponad 20 szkoleń, regularnie publikowanych na kanale NCBR w serwisie YouTube. Eksperci NCBR kompleksowo przybliżają cały proces od pozyskania grantu do jego realizacji, również w czasie pandemii. Omawiają zasady aktualnych konkursów, również tych realizowanych z Funduszy Europejskich - Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój czy w ramach inicjatyw międzynarodowych, zasady działania programów dla start-upów Bridge Alfa, odpowiadają też na najczęściej zadawane przez wnioskodawców pytania, przedstawiają zasady udogodnień w realizacji projektów w czasie pandemii.

- Staramy się w jasny i przejrzysty sposób przekazać wiedzę na temat aplikowania w konkursach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a następnie realizacji projektów badawczo-rozwojowych. Nie chcemy, aby proces złożenia wniosku o dofinansowanie był barierą dla innowatorów. Dla nas najbardziej liczy się dobry pomysł i plan jego realizacji. W każdym z odcinków wypowiadają się eksperci, obrazując przekaz przykładami - wyjaśnia Dorota Toczyska, kierownik projektu w NCBR.

Cykl szkoleń NCBR online finansowany jest ze środków Funduszy Europejskich - Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Więcej: ncbr.gov.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum