Wrocław: windy miały być wymienione w 2015 r., ciągle nie działają
Jest problem z windami w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Działają tylko dwie windy. Gdy wiozą chorego na łóżku, to on ma pierwszeństwo i reszta pacjentów musi czekać.

Nowe windy powinny zostać zamontowane w szpitalu do końca 2015 roku. Inwestycja ma kosztować 850 tysięcy złotych. Ale plan nie wypalił.
Urszula Małecka, rzeczniczka szpitala, informuje, że przetarg jest rozpisany, zostanie rozstrzygnięty za miesiąc, najwyżej za półtora miesiąca. Prace powinny się rozpocząć wkrótce po rozstrzygnięciu przetargu. Wymiana jednej windy (będą wymieniane kolejno) zajmie średnio pięć tygodni.
Teraz działają tylko dwie windy, jedna dociera do trzeciego piętra. Pracują non stop, wozi się nimi nie tylko chorych, ale także leki, posiłki. Reszta stoi.
Czytaj: www.gazetawroclawska.pl
ZOBACZ KOMENTARZE (0)