Urządzenie do domowej diagnostyki raka piersi trafiło do sprzedaży

Autor: Rzeczpospolita/Rynek Zdrowia • • 20 października 2016 10:10

Firma produkująca urządzenia do domowej diagnostyki raka piersi chce sprzedać w tym roku 10 tys. tych urządzeń. Działa już sklep internetowy, w którym można zakupić urządzenie. W kolejnych tygodniach planowane jest uruchomienie sprzedaży sprzętu w sieciach aptecznych.

Urządzenie do domowej diagnostyki raka piersi trafiło do sprzedaży
Urządzenie do domowej diagnostyki raka piersi można już kupić w sklepie internetowym, a wkrótce w aptekach. Fot. Archiwum

Jak informuje Rzeczpospolita, urządzenie będzie sprzedawane w trzech wariantach cenowych. Pierwsza opcja zakłada brak opłaty początkowej i 45 zł miesięcznego abonamentu przez 24 miesiące. Druga przewiduje zapłatę 195 zł opłaty początkowej i 29 zł miesięcznego abonamentu przez 24 miesiące. Trzecia opcja zakłada 891 zł jednorazowej opłaty za urządzenie i dostęp do usługi przez 24 miesiące.

W ciągu pięciu lat na polskim rynku ma zostać sprzedane 200 tys. urządzeń. Do końca tego roku spółka ma też podać strategię dotyczącą ekspansji zagranicznej. W połowie przyszłego roku urządzenie ma być dostępne w kilku krajach europejskich.

Więcej: www.rp.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum