×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Szpital Orłowskiego już używa da Vinci. Zainaugurował operacje robotyczne

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia31 sierpnia 2023 17:00

Szpital Orłowskiego, wiodący Szpital Kliniczny przy Czerniakowskiej w Warszawie, rozpoczął operacje urologiczne z pomocą robota da Vinci. - Zamierzamy nieustannie poszerzać zakres realizowanych świadczeń, m.in. o wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem robota w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej - podała placówka.

Szpital Orłowskiego już używa da Vinci. Zainaugurował operacje robotyczne
Szpital przy Czerniakowskiej już operuje przy użyciu robota. Fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)
  • Da Vinci w Szpitalu Orłowskiego – mamy to! - cieszy się lecznica
  • To wiodący szpital kliniczny, korzystający z dorobku naukowego Centrum Medycznemu Kształcenia Podyplomowego
  • Wczoraj w szpitalu odbyła się inauguracja wykonywania zabiegów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnego robota medycznego da Vinci
  • - Z dumą dołączamy do grona ośrodków wykonujących skomplikowane zabiegi operacyjne, dorównując w ten sposób standardem światowym klinikom, świadczącym usługi ze wspomaganiem robotowym - napisano na facebook'owym profilu szpitala

To dla szpitala był wyjątkowy dzień

- To dla Szpitala wyjątkowy dzień – wchodzimy w najwyższą jakość i technologię, czyniąc ją dostępną dla Pacjentów. To prawdziwy przełom w jakości świadczonej im opieki medycznej. To również przełom w jakości pracy lekarzy operatorów, bowiem zastosowanie robota medycznego umożliwia pokonywanie granic stawianych przez standardowe zabiegi, zapewnia najwyższą jakość obrazu pola operacyjnego i poprawia komfort pracy - czytamy na profilu FB Szpitala Orłowskiego. - Jest to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu i nieocenionym kompetencjom zespołu specjalistów Kliniki Urologii naszego Szpitala – pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Jakuba Dobrucha.

Szpital Orłowskiego to lecznica kliniczna, która kształci lekarzy specjalistów. Dołączył do nielicznych warszawskich ośrodków wykonujących urologiczne zabiegi robotowe.

- Zamierzamy nieustannie poszerzać zakres realizowanych świadczeń, m.in. o wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem robota w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej - podała placówka.

Więcej informacji na temat wykonywanych zabiegów w Rejestracji Przychodni Specjalistycznej pod numerem telefonu: 22 58-41-227. Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze