Powstaje nowa fabryka wyrobów medycznych. Firma wciąż rekrutuje
Nowa fabryka wyrobów medycznych powstaje w Libidzy - pomiędzy Kłobuckiem a Częstochową. Inwestorem jest firma z branży medycznej - Hartmann. Zakład pod koniec tego roku ma ruszyć z produkcją testową.

- W Libidzy (pow. kłobucki) powstaje nowa fabryka wyrobów medycznych. Za inwestycję odpowiada firma Hartmann z branży medycznej
- Zakład, który będzie wytwarzał materiały opatrunkowe, pod koniec tego roku ma ruszyć z produkcją testową
- Firma wciąż rekrutuje pracowników. Docelowo w zakładzie pracę znajdzie nawet 160 osób
Nowa fabryka wyrobów medycznych pod Częstochową
W Libidzy (pow. kłobucki) powstaje nowa fabryka wyrobów medycznych. Za inwestycję odpowiada firma Hartmann z branży medycznej.
Decyzję o budowie podjęto w ubiegłym roku.
- W nowej fabryce wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i innowacyjne systemy do produkcji zaawansowanych technologicznie produktów do leczenia ran - informują przedstawiciele firmy.
Zakład, który będzie wytwarzał materiały opatrunkowe, pod koniec tego roku ma ruszyć z produkcją testową. W przyszłym zaplanowano natomiast rozpoczęcie produkcji seryjnej.
Tymczasem trwa rekrutacja pracowników. Pracę ma tu znaleźć 160 osób.
- Poszukujemy pracowników w wielu obszarach i różnym stopniu wymaganego doświadczenia zawodowego - czytamy na stronie internetowej firmy.
W sieci są oferty pracy m.in. dla inżynierów procesu czy utrzymania ruchu oraz specjalistów ds. jakości.
Dodajmy, że Grupa Hartmann jest obecna na polskim rynku od 1993 roku. Obecnie firma to wiodący europejski dostawca profesjonalnych produktów medycznych i higieny osobistej. Powstała ona w 1818 roku w Niemczech.
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
ZOBACZ KOMENTARZE (0)