Nowy prezes ZARYS Intenational Group

Autor: DKX/Rynek Seniora • • 14 sierpnia 2015 18:09

ZARYS International Group - wytwórca oraz dostawca podstawowego i specjalistycznego jednorazowego sprzętu medycznego dla placówek medycznych - ma nowego prezesa zarządu.

Nowy prezes ZARYS Intenational Group
Fot. materiały prasowe. na zdj. Andrzej Pietryga, prezes ZARYS International Group

Na stanowisku prezesa zarządu ZARYS International Group nastąpiła zmiana. Dariusza Sochę zastąpił Andrzej Pietryga, menadżer legitymujący się wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, w tym także placówkami poza granicami kraju.

Andrzej Pietryga podkreśla, że jego głównym celem jest wspieranie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa oraz skupienie się na bieżącym zarządzaniu operacyjnym. Stawia na jeszcze ściślejszą współpracę z partnerami handlowymi, a także dalszą ekspansję na rynki zagraniczne i rozwój eksportu.

- Moim osobistym celem jest dalszy organiczny rozwój firmy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Mając obecnie jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych i powierzchni magazynowych w Polsce liczymy na dalsze wzrosty sprzedaży zarówno na rodzimym rynku, jak i w krajach ościennych, a także na dalszych rynkach, jak Rosja, Iran czy Arabia Saudyjska. Chciałbym, aby w najbliższych latach udział eksportu w działalności naszej firmy systematycznie wzrastał - podsumowuje Andrzej Pietryga.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum