Ambulans można kupić przez internet

Autor: RR/Rynek Zdrowia • • 16 czerwca 2014 16:10

Jedna z firm rozpoczęła sprzedaż karetek przez internet. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku skierowane do służby zdrowia, które ma ułatwić wybór odpowiedniego ambulansu i opcji jego wyposażenia.

Projektując to narzędzie, skorzystaliśmy z doświadczeń dealerów samochodowych. Jednak u nas klient nie wybiera koloru nadwozia, mocy silnika, czy rodzaju skrzyni. W naszym konfiguratorze zamawiający znajdą kompleksową informację na temat opcji sprzętu medycznego, ceny różnych modeli karetek oraz ofertę w zakresie finansowania - wyjaśnia firma.

Jej zdaniem konfigurator karetki przyspieszy proces decyzyjny, bowiem szpital w kilku kliknięciach, dostanie pełną ofertę. Narzędzie to ma ułatwić szpitalom decyzję o wyborze konkretnego modelu i sprzętu.

Według firmy zdarzają się przypadki, gdy szpital rozważa np. rok czy dwa lata, jaki typ ambulansu zakupi. Nie wynika to ze złej organizacji pracy, czy skomplikowanych procedur zakupu. Po prostu, modeli ambulansów i opcji ich wyposażenia jest tak dużo, że samo porównanie ofert może zająć kilka, a nawet kilkanaście tygodni.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum