Grupa LUX MED i CM LIM wprowadziła nowy pakiet z ubezpieczeniem szpitalnym, przygotowany wspólnie z międzynarodową firmą ubezpieczeniową Nordic Health Care.

Rozwiązanie umożliwia pacjentom korzystanie z opieki szpitalnej planowej w Europie, a także hospitalizację w nagłych wypadkach na całym świecie.

- Ubezpieczenie szpitalne jest elementem produktu ELITE oferowanego w placówkach LUX MED i Centrum Medycznego LIM – mówi Anna Rulkiewicz - Kaczyńska, prezes Grupy.

Umowa ubezpieczenia obejmuje opiekę medyczną podczas pobytu pacjenta w szpitalu w tym m.in. koszty utrzymania, opiekę na oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, chirurgię, w tym 1 dnia, transplantację organów, leczenie nowotworów, w tym chemio- i radioterapię wykonywane w warunkach ambulatoryjnych, dializy, rozruszniki serca i wszelkie inne urządzenia wszczepiane pacjentom podczas operacji chirurgicznych, a także protezy, leczenie chorób psychicznych, badania, testy laboratoryjne, prześwietlenia, lekarstwa, środki opatrunkowe oraz opiekę pielęgniarską.

Ponadto, w ramach ubezpieczenia pacjenci mogą korzystać m.in. z dodatkowego pokoju i wyżywienia dla opiekuna chorego dziecka, transportu medycznego do i z miejsca leczenia oraz pomiędzy placówkami medycznymi, a także świadczeń pieniężnych w szczególnych sytuacjach.

Suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 5 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH