Pasja i zaangażowanie - to wartości, o których mówi nowa kampania #ZdrowszyŚwiat, zainicjowana przez Związek Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA. Kampania, która wystartowała 27 listopada, pokazuje prawdziwych ludzi, którzy każdego dnia pracują w firmach farmaceutycznych na rzecz poprawy sytuacji pacjentów.

Jak wskazują inicjatorzy kampanii, każdego dnia tysiące ludzi w branży farmaceutycznej pracuje, aby poprawiać sytuację pacjentów zmagających się z różnego rodzaju chorobami. Ich wysiłki skupiają się na poszukiwaniu nowych możliwości terapeutycznych, prowadzeniu badań klinicznych, a także tworzeniu i jak najszerszym udostępnianiu pacjentom nowych, skutecznych i bezpiecznych leków.

Pracownicy firm farmaceutycznych podejmują również wiele działań, które mają na celu podnoszenie społecznej świadomości na temat potrzeby wczesnej diagnostyki, profilaktyki, a także czynnego udziału chorego w procesie terapeutycznym. Kampania #ZdrowszyŚwiat mówi o tym, jak istotną wartością jest dla nich zdrowie innych osób.

W Polsce, podobnie jak w innych krajach, w akcji wzięły udział osoby pracujące w różnych działach firm farmaceutycznych, które występując pod własnym imieniem i nazwiskiem, opowiedzą o swojej pracy w branży, o wyzwaniach, z jakimi zmagają się każdego dnia, by tworzyć zdrowszy świat.

- "Zdrowszy świat" to hasło, z którym jako branża w pełni się identyfikujemy, ale także cel, który chcemy osiągnąć. To dlatego pracownicy firm farmaceutycznych w codziennej pracy nie ustają w poszukiwaniu nowych opcji terapeutycznych dla pacjentów, o czym opowiadają w naszej najnowszej kampanii - mówi Bogna Cichowska-Duma, dyrektor generalny INFARMY.

Kampania wizerunkowa #ZdrowszyŚwiat będzie prowadzona głównie w mediach społecznościowych takich jak Twitter i Youtube. W ramach kampanii zostanie uruchomiona także strona internetowa www.zdrowszyswiat.pl. Kampania jest częścią paneuropejskiego projektu #WeWontRest.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH