XII Forum Rynku Zdrowia: debata z aktywnym udziałem publiczności Podczas sesji otwierającej ubuegłoroczne Forum Rynku Zdrowia; FOT. PTWP

Przed nami XII Forum Rynku Zdrowia (Warszawa, 26-27 października 2016 r.). Tegoroczną edycję otworzy sesja plenarna pt. "Służba zdrowia czy ochrona zdrowia - znacznie więcej niż spór o słowa".

Ta jesienna, dwudniowa konferencja, organizowana przez wydawcę oraz redakcję miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia, stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Co roku gościmy ponad 1000 przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska medycznego w naszym kraju, m.in. wybitne postaci medycyny, menedżerów placówek medycznych, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, ekspertów.

W tym roku Forum zainauguruje sesja plenarna pt. "Służba zdrowia czy ochrona zdrowia - znacznie więcej niż spór o słowa", która odbędzie się 26 października 2016 r. w godz. 9.00-11.30.

Uznaliśmy, że w tej - trwające od wielu lat - pozornie akademickiej dyskusji w środowisku medycznym o tym, czy powinniśmy mówić o służbie zdrowia, czy o ochronie zdrowia, mieści się wiele zagadnień o kluczowym znaczeniu dla funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

W debacie inaugurującej XII Forum Rynku Zdrowia swój udział zapowiedzieli już, m.in.: przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia oraz samorządów lekarskiego i pielęgniarskiego, posłowie z Sejmowej Komisji Zdrowia, menedżerowie zarządzający lecznicami, eksperci, reprezentanci przemysłu farmaceutycznego.

Jedną z nowości tegorocznego Forum Rynku Zdrowia będzie możliwość włączenia się do dyskusji inauguracyjnej zarejestrowanych uczestników tej sesji. Po zakończeniu zasadniczej części debaty przewidzieliśmy czas na pytania i opinie ze strony publiczności.

Ze względów organizacyjnych, prosimy zarejestrowanych gości sesji plenarnej o wysyłanie imiennych zgłoszeń dotyczących pytań i krótkich wystąpień na adres: promocja@ptwp.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 października 2016 r.

Rejestracja na Forum: http://www.forumrynkuzdrowia.pl/2016/pl/rejestracja/183/
Program XII Forum Rynku Zdrowia: http://www.forumrynkuzdrowia.pl/pl/sesje/26.html

Podczas tegorocznej edycji Forum Rynku Zdrowia, oprócz debaty plenarnej, odbędzie się 18 sesji dotyczących zarówno polityki zdrowotnej, organizacji, finansów i zarządzania w ochronie zdrowia, jak również terapii w wybranych dziedzinach medycyny.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny - wyróżnienia przyznawane przez redakcję miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia.

Więcej: www.forumrynkuzdrowia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH