Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Maciej Hamankiewicz przekazał nowo powołanemu Prezesowi Rady Ministrów Mateuszowi Morawieckiemu następujące gratulacje.

Treść gratulacji:

"W imieniu całego środowiska lekarskiego składam Panu najserdeczniejsze gratulacje z okazji powołania na stanowisko Prezesa Rady Ministrów.

Objęcie tak zaszczytnej funkcji to wielkie wyróżnienie, ale jeszcze większe wyzwanie. Żywię nadzieję, że zawodowe kwalifikacje, doświadczenie i przymioty moralne pozwolą Panu Premierowi podejmować same trafne decyzje w sprawach kluczowych dla całego naszego społeczeństwa.

Jedną z tych najistotniejszych dziedzin, gwarantujących stabilny rozwój naszej Ojczyzny, pozostaje ochrona zdrowia. Nie ulega wątpliwości, że im zdrowsze społeczeństwo, tym zdrowsza będzie polska gospodarka. Jestem przekonany, że Pańskie wsparcie dla działań Ministra Zdrowia przyniesie realne, korzystne zmiany dla polskich pacjentów.

Przekazuję zapewnienia, że środowisko lekarskie rozumie w pełni znaczenie służby zdrowia i dobra pacjenta. Wyrażam gotowość samorządu lekarskiego do opiniowania nowych rozwiązań i współpracy w zakresie szeroko rozumianego zdrowia Polaków. Jednocześnie życzę Panu Premierowi powodzenia w sprawowaniu urzędu, samych sukcesów zarówno na niwie zawodowej, jak i prywatnej, a także wytrwałości w realizowaniu zamierzonych celów".

Źródło: nil.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH