O zdrowiu podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Redakcja miesięcznika Rynek Zdrowia oraz portalu rynekzdrowia.pl wraz z wydawcą - Grupą PTWP SA - zapraszają do udziału w sesjach oraz dyskusjach panelowych, poświęconych ochronie zdrowia, które odbędą się w ramach III Europejskiego Kongresu Gospodarczego w dniach 16 i 18 maja 2011 r. w Katowicach.

16 maja odbędzie się „Ogólnopolskie spotkanie menedżerów ochrony zdrowia”. Konferencja zwieńczy tegoroczną, czwartą już edycję regionalnych debat Rynku Zdrowia, poświęconych najważniejszym problemom związanym z funkcjonowaniem systemu opieki zdrowotnej w wybranych województwach.

Wcześniej gościliśmy w Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz Łodzi. Problematyka naszych spotkań w istotnym zakresie dotyczyła skutków regulacji zawartych w tzw. pakiecie ustaw zdrowotnych.

W tym finałowym spotkaniu wezmą udział m.in. menedżerowie publicznych i prywatnych placówek ochrony zdrowia, przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia oraz samorządów terytorialnych.

W programie Kongresu nie zabraknie sesji poświęconych różnym aspektom ochrony zdrowia w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas dwóch debat w dniu 18 maja br. poruszymy, m.in.: szeroko rozumianą problematykę zdrowia publicznego, ubezpieczeń zdrowotnych oraz finansowania świadczeń w krajach Grupy Wyszehradzkiej; dyskusja dotyczyć będzie także priorytetów polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w zakresie polityki zdrowotnej, a także innowacji w obszarze medycyny i farmacji.

Szczegóły: http://www.rynekzdrowia.pl/Konferencje/index.html

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH