Na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia opublikowane zostało ogłoszenie w sprawie preselekcji świadczeniodawców do realizacji opieki koordynowanej w podstawowej opiece zdrowotnej w ramach pilotażu POZ PLUS.

W preselekcji mogą uczestniczyć świadczeniodawcy, którzy mają zawartą umowę z Funduszem na realizację świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, co najmniej w zakresie: świadczenia lekarza POZ, posiadają od 2,5 tys. do 10 tys. świadczeniobiorców zadeklarowanych do lekarzy POZ w miejscu udzielania świadczeń, zapewniają elektroniczną rejestrację wykonanych świadczeń, prowadzą terminarz wizyt w wersji elektronicznej, zapewniają dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz wezmą udział w procesie aplikowania o granty na dofinansowanie pilotażu ze środków EFS, których dysponentem będzie NFZ.

Świadczeniodawcy biorący udział w preselekcji muszą zadeklarować, że na etapie realizacji pilotażu POZ PLUS zapewnią dostęp (udokumentowana współpraca) dla świadczeniobiorców objętych programem zarządzania chorobą, o którym mowa w załączniku nr 1 do ogłoszenia, a także do konsultacji specjalisty w dziedzinach: diabetologii, endokrynologii, kardiologii, neurologii, pulmonologii oraz ortopedii.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH