Ministerstwo Zdrowia zamieściło na swojej stronie internetowej informacje o realizacji działań wynikających z Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w 2012 r.

Jak podaje resort sprawozdanie dotyczy zadań zrealizowanych w 2012 r. i zostało opracowane w oparciu o informacje zawarte w sprawozdaniach ministrów właściwych ze względu na realizację celów programu, tj. Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Sprawiedliwości, Ministra Spraw Wewnętrznych, Ministra Obrony Narodowej oraz Narodowego Funduszu Zdrowia i jednostek samorządu terytorialnego.

Niniejszy dokument składa się z trzech rozdziałów. Pierwszy rozdział opisuje najważniejsze działania, jakie zostały podjęte w celu realizacji programu, w oparciu o sprawozdania jego realizatorów. Wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację celów programu przedstawia rozdział drugi. W końcowej części zestawiono wyniki obrazujące osiągnięte efekty.

Termin zgłaszania uwag upływa w terminie 7 dni od otrzymania pism.

Więcej: www2.mz.gov.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH