Forum Rekomendacji: proponowane rozwiązania, wnioski z dyskusji Podczas sesji inaugurującej XI Forum Rynku Zdrowia; FOT. PTWP

Koniec roku jest dobrą okazją nie tylko do przeprowadzania różnego rodzaju bilansów, ale także sprzyja planowaniu i określaniu celów, które chcemy osiągnąć w najbliższej przyszłości. Nie inaczej jest w ochronie zdrowia.

Multimedia

Forum Rekomendacji

6 MB
typ pliku: Prezentacja PDF

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wydanie raportu pt. "Forum Rekomendacji" (patrz obok - format pdf do pobrania), będącego obszernym podsumowaniem obrad tegorocznego Forum Rynku Zdrowia (Warszawa, 22-23 października 2015 r.).

Jedenasta już edycja corocznej konferencji organizowanej przez wydawcę oraz redakcją miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia, odbywała się w szczególnych okolicznościach, tuż przed wyborami parlamentarnymi.

To czas, który z jednej strony skłaniał do podsumowania ostatnich lat w polskiej ochronie zdrowia, z drugiej zaś strony sprzyjał formułowaniu rekomendacji dla nowego rządu.

W 17 rozdziałach staraliśmy streścić najważniejsze wnioski z dyskusji panelowych, a także proponowane rozwiązania i rekomendacje formułowane przez uczestników poszczególnych sesji.

Publikacja w drukowanej formie trafiła już m.in. do przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska związanego z systemem ochrony zdrowia, w tym parlamentarzystów oraz decydentów kształtujących polską politykę zdrowotną.

Teraz stwarzamy możliwość zapoznania się z tym wydawnictwem wszystkim naszym Czytelnikom.

Mamy nadzieję, że publikacja „Forum Rekomendacji” stanie się także kanwą kolejnych opiniotwórczych dyskusji nad stanem i kierunkami koniecznych zmian w naszej ochronie zdrowia.

Redakcja Rynku Zdrowia

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH