Jedyne takie osiedle w Gliwicach - CENTRUM 50+

Obecnie ZBM II TBS Sp. z o.o. jest na etapie realizacji kolejnej inwestycji osiedla pod nazwą CENTRUM 50+ przy ul. Warszawskiej w Gliwicach. W ramach tego projektu powstaną cztery budynki o łącznej liczbie 84 mieszkań, w tym jeden na sprzedaż (39 mieszkań), dwa na wynajem (45 mieszkań) a czwarty przeznaczony na działalność usługową.

Wszystkie mieszkania będą komfortowe, widne, na parterze z dużymi tarasami a na pozostałych kondygnacjach z dużymi balkonami wyposażonymi w żaluzje przesuwne, które pozwolą szybko zacienić nadmiernie nasłonecznione miejsca. We wszystkich budynkach zaprojektowane zostały szerokie korytarze oraz zainstalowane zostaną cichobieżne windy, także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku przeznaczonym na sprzedaż będzie wielostanowiskowy garaż podziemny w którym chętni będą mogli dodatkowo zakupić miejsce postojowe. Główne założenie inwestycji to stworzenie swego rodzaju oazy dla ludzi dojrzałych, którzy poszukują w swoim życiu spokoju, wygody i bezpieczeństwa. W jednym z dwóch budynków na wynajem, mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji lokal użytkowy, o którego przeznaczeniu sami będą mogli zdecydować. Ponadto dla ich potrzeb powstanie specjalnie zaprojektowany teren rekreacyjny ze ścieżką zdrowia, a także miejscem spotkań na świeżym powietrzu np. w grę w szachy czy bule oraz serce osiedla mały „amfiteatr”. Dodatkowym atutem CENTRUM 50+ jest jego dogodna lokalizacja, sąsiedztwo ogródków działkowych, dużo zieleni, bliskie sąsiedztwo przystanku komunikacji miejskiej, a także połączenie urokliwą alejką z ul. Dziewanny i Świętojańską w okolicach kościoła św. Bartłomieja. Seniorzy będą mieli blisko do sklepów, pływalni Delfin oraz Radiostacji Gliwickiej. W budynku użytkowym powstaną m.in. pomieszczenia rehabilitacyjne oraz pomieszczenia dla usług medycznych.

Już dziś Zarząd Spółki zaprasza do współpracy:

  • Lekarzy medycyny
  • Rehabilitantów, terapeutów zajęciowych
  • Pracownie medyczne
  • Centra medyczne świadczące kompleksowe usługi medyczne
  • Firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie rekreacji dla osób w wieku senioralnym
  • Firmy świadczące kompleksowe usługi zarządzania lokalami użytkowymi (obsługa, dzierżawa całego budynku).

Chcielibyśmy, aby mieszkańcy CENTRUM 50+ w każdej chwili mogli liczyć na pomoc i wsparcie fachowego personelu, aby czuli się bezpieczni, potrzebni i nikt nie czuł się samotny. Aby każdy miał tu swoją rolę do odegrania i mógł wykorzystać cenne życiowe doświadczenie, miał czas aby rozwijać swoje zainteresowania, realizować swoje pasje, cieszyć się życiem towarzyskim i zadbać o swoją aktywność fizyczną. Wierzymy, że naturalne ograniczenia wynikające z wieku, czy stanu zdrowia nie powinny zamykać seniorów w czterech ścianach i skazywać ich na monotonię i nudę.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z oferty ZBM II TBS Sp.zo.o., informacje zamieszczone są na stronie internetowej WWW.tbs2.pl

Szczegółowe informacje dot. mieszkań na wynajem: tel. 32/ 300 00 26 mail: vciupek@tbs2.pl

Szczegółowe informacje dot. mieszkań na sprzedaż: tel. 32/ 300 00 38/ 36 mail: tbs@tbs2.pl

Szczegółowe informacje dot. budynku użytkowego tel. 32/ 300 00 38/ 36 mail: tbs@tbs2.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH