MZ: wybrano organizatora szkolenia dla pielęgniarek w zachodniopomorskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało na swojej stronie internetowej, że został wybrany organizator na prowadzenie szkolenia specjalizacyjnego dla pielęgniarek w województwie zachodniopomorskim. Za najkorzystniejszą uznano ofertę Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położonych sp.z.o.o w Rzeszowie.

Do przetargu przystąpiły trzy placówki: Agencja Usług Oświatowych "OMNIBUS” sp.z.o.o w Kłodzku (cena za jedno miejsce szkoleniowe 5200 zł), Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych (4337 zł) oraz wspomniany Ośrodek (3596 zł).

Do wyboru były dwa szkolenia: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek oraz Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek. Resort gwarantował dofinansowanie do 25 miejsc szkoleniowych. Zwycięzca przetargu wybrał szkolenie z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Wartość przedmiotu kontraktu opiewa na sumę 89 900 zł.

Wybrana oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w Ustawie Prawo zamówień publicznych oraz została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o podane kryteria wyboru (jedyne kryterium - cena 100 proc.).

Umowa z wykonawcą, którego ofertę uznano za najkorzystniejszą zostanie zawarta niezwłocznie po akceptacji wyników postępowania przez Ministra Zdrowia lub osobę przez niego upoważnioną, najwcześniej 25 listopada 2013r.  

Więcej: www.mz.gov.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH