MZ: szkolenie dotyczące pozyskiwania środków na badania naukowe

Jak poinformowano na stronie internetowej MZ, w piątek (7 marca) w Ministerstwie Zdrowia odbędzie się szkolenie dotyczące pozyskiwania środków na badania naukowe.

Szkolenie odbędzie się w ramach organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki w Krakowie konkursów: OPUS - oryginalne prace badawcze eksperymentalne lub teoretyczne podejmowane w celu zdobywania nowej wiedzy o podstawach zjawisk i obserwowalnych faktów; PRELUDIUM - projekty badawcze, realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową nieposiadające stopnia naukowego doktora oraz SONATA - konkurs na projekty badawcze realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową posiadające stopień naukowy doktora.

Podczas szkolenia przedstawiciele Narodowego Centrum Nauki zaprezentują przykładowe projekty realizowane przez NCN oraz omówią szczegółowo uprawnienia beneficjentów, zasady finansowania projektów, ramy czasowe realizacji projektów, sposób przygotowania wniosków w systemie OSF.

Zaproszenia na szkolenie skierowane zostały do 12 uczelni medycznych, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz 16 instytutów badawczych nadzorowanych przez ministra zdrowia.

Więcej: www.mz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH