Lekarze z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 im. M. Konopnickiej w Łodzi, przeprowadzili operację przeszczepu u starszego z poparzonych braci. Młodszy ma zostać w piątek (5 listopada) wybudzony ze śpiączki farmakologicznej.
Lekarze z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 im. M. Konopnickiej przerwali wybudzanie ze śpiączki farmakologicznej młodszego z poparzonych chłopców.
Jak poinformowano we wtorek (2 listopada) PAP w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 AM w Łodzi, lekarze będą wybudzać ze śpiączki farmakologicznej dwulatka, który został poparzony w pożarze samochodu w Skierniewicach.
Ordynator oddziału intensywnej terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Łodzi, Andrzej Piotrowski poinformował, że w sobotę (30 października) nastąpi spłycenie śpiączki farmakologicznej, w której są dwaj bracia: 2- i 4-letni, którzy zostali poparzeni w pożarze samochodu w Skierniewicach.
Chłopiec z wewnętrznymi poparzeniami chemicznymi walczy o życie w szczecińskim szpitalu. Jeśli przeżyje, czeka je długotrwała rehabilitacja.
zobacz inne>
zobacz inne >