We wtorek (2 września) sprawą ewentualnej likwidacji dwóch oddziałów - chirurgii i chirurgii ginekologicznej w IV Szpitalu Miejskim im. Jordana w Łodzi, zajęli się radni z miejskiej komisji zdrowia.
Władze Łodzi planują przenieść z IV Szpitala Miejskiego im. dra. H. Jordana w Łodzi chirurgię i ginekologię do innych miejskich szpitali.
W Łodzi powstanie stacjonarne hospicjum. Będzie się mieścić w budynku IV Szpitala Miejskiego im. Jordana, który zostanie zlikwidowany. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci najpóźniej na początku przyszłego roku.
Łódzkie szpitale czeka rewolucja, która rozpocznie się od połączenia dwóch szpitali: Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpital im. M. Pirogowa z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem im. M. Madurowicza. Wszystko rozegra się w ciągu najbliższych 3 lat.
zobacz inne>
zobacz inne >