Kontakt z redakcjami Miesięcznika Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl

Katowice Business Point
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
tel. (32) 209 10 43
fax (32) 356 76 16
redakcja@rynekzdrowia.pl

Oddział w Warszawie

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 10
fax (22) 550 69 01


REDAKTOR NACZELNY

Wojciech Kuta
wojciech.kuta@rynekzdrowia.pl

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Piotr Wróbel
piotr.wrobel@rynekzdrowia.pl


ZESPÓŁ


DZIAŁ FOTO

Andrzej Wawok
(szef działu)
foto@rynekzdrowia.pl


Kontakt z wydawcą

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Katowice Business Point
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
tel./fax (32) 209 13 03

ZARZĄD

Wojciech Kuśpik
Prezes Zarządu
tel. (32) 209 13 03
wojciech.kuspik@ptwp.pl


DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

Tomasz Ruszkowski
Dyrektor działu
tel. (32) 209 13 03
reklama@ptwp.pl
tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

Milena Dobrzańska
specjalista ds. marketingu (medycyna, sprzęt medyczny)
milena.dobrzanska@ptwp.pl

Rafał Sikora
menedżer ds. klientów strategicznych (informatyka)
rafal.sikora@ptwp.pl

Dorota Matysik
menedżer ds. klientów strategicznych (farmacja)
dorota.matysik@ptwp.pl

Anna Mońka
menedżer ds. klientów strategicznych (finanse)
anna.monka@ptwp.pl


DZIAŁ PROMOCJI

Agnieszka Jakubczyk
Dyrektor działu
tel. (32) 209 13 03
fax (32) 253 06 77
promocja@ptwp.pl
agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

Ewa Matera
specjalista ds. promocji, menager projektów konferencyjnych
tel. (32) 209 13 03
ewa.matera@ptwp.pl


DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH

- rozwój i promocja portali, wymiana treści

Patryk Felner
Kierownik działu
tel. (32) 209 13 03 w. 126
patryk.felner@ptwp.pl


KOLPORTAŻ I PRENUMERATA

tel. +48 (32) 209 13 03 w. 135
fax: +48 (32) 356 76 50
kolportaz@ptwp.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH