Warszawski Uniwersytet Medyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Pielęgniarskim rozpoczął cykl szkoleń dla pielęgniarek kierowników, będących liderami w swoich organizacjach.

Pierwsze wydarzenie z cyklu Szkoła Liderów PTP odbędzie się w dniach 23-24 marca 2017 r. w Warszawie - "Zarządzanie opieką pielęgniarską w podmiotach leczniczych - uwarunkowania prawne a wyzwania praktyki".

Celem Konferencji jest prezentacja najnowszych metod i narzędzi niezbędnych w pracy pielęgniarskiej kadry kierowniczej oraz doskonalenie umiejętności zarządczych, kluczowych w kierowaniu zespołami w placówkach medycznych.

Wśród ekspertów biorących udział w konferencji znaleźli się specjaliści od zarządzania kapitałem ludzkim, doskonalenia kompetencji miękkich ale także eksperci ds. wdrażania elektronicznej dokumentacji medycznej oraz zagadnień prawnych dotyczących opieki i bezpieczeństwa pacjentów.

Dynamiczne zmiany jakie zachodzą w podmiotach leczniczych stanowią ogromne wyzwanie dla umiejętności kadr kierowniczych, w tym także pielęgniarek - liderów. W świetle badań grupą krytyczną dla procesów zmian i rozwoju jednostki jest średni szczebel zarządzania, czyli nie tylko dyrektorzy podmiotów leczniczych, ale także ordynatorzy, pielęgniarki oddziałowe, kierownicy jednostek.

Więcej informacji: www.ptp.na1.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH