Śląska Gala BCC jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym. Gromadzi elity intelektualne, finansowe i polityczne. Odbędzie się w Promnicach, 28 sierpnia 2016 r.

Śląska Gala BCC to nie tylko spotkanie towarzyskie, ale również miejsce nawiązania współpracy wspomnianych środowisk oraz forum wymiany poglądów. Na tegorocznej Ślaskiej Gali BCC spodziewanych jest, jak co roku, ponad 1200 gości.

Uroczystość firmuje Business Centre Club, uznany za najbardziej znaną, prestiżową i skuteczną organizacje przedsiębiorców w Polsce. Hasło tegorocznej Gali brzmi: Wizja Śląska w 2030 roku.

Podczas XXI Śląskiej Gali BCC, poprzez promocję Firm wybierających nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, wdrażających nowe technologie wpływające na rozwój regionu, zostanie pokazana możliwa przyszłość Śląska.

W trakcie części oficjalnej zostaną wręczone odznaczenia wojewódzkie członkom Loży Katowickiej BCC.

Gala będzie też okazją do uroczystego rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu Cezary Śląskiego Biznesu oraz wręczenia statuetki Super Cezara Śląskiego Biznesu, za kontynuację działalności i nieustający rozwój rodzinnych firmy oraz wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki narodowej oraz społeczeństwa obywatelskiego dwóm śląskim przedsiębiorcom.

Po części oficjalnej goście Gali wysłuchają koncertu oraz zostaną zaproszeni do udziału w licznych konkursach, w tym konkursie kapeluszy i muszek organizowanym przez Lożę Katowicką BCC.

Organizator:
Loża Katowicka Business Centre Club
tel. 32 200 83 73
e-mail: loza.katowicka@bcc.org.pl
www.bcc.org.pl

Miejsce i termin: Promnice, 28 sierpnia 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH