XI Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne

Łódź, 13.05.2015 - 15.05.2015

Podczas XI Międzynarodowego Sympozjum Proktologicznego (Łódź, 13-15 maja 2015 r.) zostaną poruszone najważniejsze problemy i omówione najnowsze światowe osiągnięcia w chirurgii jelita grubego, proktologii, leczeniu chorób zapalnych jelit.

Wysoki poziom wykładów gwarantują proktolodzy z USA, Niemiec, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych krajów. Swoją obecnością zaszczycą nas profesorowie m.in.: Bruno Roche ze Szwajcarii, Antonio Longo, Giovanni Romano, Donato Altomare i Antonio Trompetto z Włoch, Paris Tekkis i Steven Brown z Anglii, Bela Teleky z Austrii , Tracy Hull z USA, Francis Seow-Choen z Singapuru, Alexander Herold, Roland Scherer z Niemiec, Eloy Espin Basany z Hiszpanii i wielu innych.

Sympozjum Proktologiczne to 3 dni, podczas których można wziąć udział w wykładach, warsztatach, dyskusjach, targach firm medycznych i farmaceutycznych, pokazach najnowocześniejszych narzędzi chirurgicznych, a wszystko w jednym miejscu - prestiżowym czterogwiazdkowym hotelu Andel’s w Łodzi.

- Każdy uczestnik po zakończeniu sympozjum będzie czuł się w pełni usatysfakcjonowany i znacznie bogatszy w praktyczną wiedzę - zapewniają organizatorzy.

Miejsce konferencji:
Andel’s Hotel
ul. Ogrodowa 17
91-065 Łódź

Organizatorzy: przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego: prof. Adam Dziki, Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Stowarzyszenie Popierania Rozwoju Proktologii.

Więcej informacji: www.sympozjumproktologiczne.pl