Warsztaty adresowane są do chirurgów naczyniowych i chirurgów ogólnych z całej Polski.

Zaprezentowane zostaną nowoczesne techniki operacyjne z zastosowaniem innowacyjnych narzędzi i materiałów, które będą omawiane zarówno w formie prezentacji i wykładów, jak również podczas transmitowanych na żywo zabiegów z sal operacyjnych.

Zasadniczą część wydarzenia będą stanowiły bezpośrednie transmisje z sal operacyjnych, prace i szkolenia na symulatorach edukacyjnych – ANGIO i LAP (zaawansowane systemy symulacji komputerowej w warunkach wirtualnej sali operacyjnej i pracowni terapii endowaskularnej.

Poszczególne sesje prowadzić będą wysokiej klasy specjaliści w zakresie chirurgii naczyniowej i ogólnej, co gwarantuje wysoki poziom naukowy tego wydarzenia.

Warsztaty i konferencja odbędą się w Centrum Konferencyjnym Manggha (Kraków, ul. M. Konopnickiej 26), natomiast zabiegi operacyjne w salach operacyjnych Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

Szacowana liczba uczestników: 200 osób.

Tematy warsztatów:
• 6 października: Warsztaty – praca na symulatorach medycznych; angiomentor – symulator zabiegów endowaskularnych (Szpital Bonifratrów w Krakowie).
• 7 października: Konferencja szkoleniowa – Interwencje naczyniowe (Centrum Konferencyjne Manggha); warsztaty – praca na symulatorach medycznych – lapmentor – symulator zabiegów laparoskopowych (Szpital Bonifratrów w Krakowie).
• 8 października: Konferencja szkoleniowa – nowoczesne techniki laparoskopowe (Centrum Konferencyjne Manggha).

Szczegóły na stronie: http://www.bonifratrzy.pl

Organizator:
Szpital Bonifratrów w Krakowie.
Informacje: Aleksandra Sztaba (marketing1@bonifratrzy.krakow.pl, tel. 512 117 123; Marta Filipowska (mfilipowska@bonifratrzy.krakow.pl), tel. 516 17 11 66. Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH