Warszawa: pierwsza edycja konferencji TEDxWUM

Warszawa, 17.11.2019

17 listopada 2019 r. odbędzie się pierwsza edycja konferencji TEDxWUM na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wydarzenia TEDx są organizowane niezależnie, pod globalną licencją organizacji TED.

- Dzięki inicjatywie ponad 50 wolontariuszy z różnych uczelni i kierunków będzie. można wysłuchać 11 wyjątkowych prelegentów ze świata medycyny, technologii, szeroko pojętej nauki oraz sportu, którzy w 10 prelekcjach przedstawią nowe spojrzenie na dawno utarte schematy. Zapraszamy już 17 listopada do Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - podają organizatorzy.

TEDx to rodzaj lokalnych konferencji, których celem jest popularyzacja - jak głosi motto - „idei wartych propagowania’’. Podczas TEDxWUM będzie można wysłuchać dr. hab. Marka Postułę, który opowie o zależności pomiędzy długością życia a jego jakością. Wystąpi również Om Agarwal, 16-letni naukowiec, który przez swoje zainteresowanie sztuczną inteligencją utorował drogę lekarzom do łatwiejszej diagnozy raka piersi, dzięki wykorzystaniu technologii deep learning.

W naszej konferencji weźmie udział 11 wyjątkowych i inspirujących mówców, o których można dowiedzieć się więcej na stronie internetowej https://tedxwum.com/index.html i w mediach społecznościowych.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już niebawem. Zapisy do newslettera:
http://eepurl.com/gAFtuf

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. Mirosława Wielgosia.

Twitter: https://twitter.com/TEDTalks
Facebook: https://www.facebook.com/TED
Instagram: https://instagram.com/ted
Snapchat: tedtalkshq.