Forum Ochrony Zdrowia to jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli szeroko rozumianego sektora ochrony zdrowia odbywających się w naszym kraju.

W konferencji udział biorą przedstawiciele Komisji Europejskiej, rządów, największych koncernów farmaceutycznych, szpitali i środowiska eksperckiego.

W centrum problematyki debat znajdują się najważniejsze zagadnienia i wyzwania przed jakimi stoi cały sektor, dlatego też w ubiegłym roku, szczególnie wiele mówiło o się nadchodzącej reformie ochrony zdrowia, skutkach ustawy refundacyjnej i pakiecie onkologicznym.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie Forum Ochrony Zdrowia, każdego roku jego program jest rozbudowywany. W ubiegłym roku odbyło się kilkadziesiąt wydarzeń - panele dyskusyjne, bloki programowe, wydarzenia specjalne, w których uczestniczyło ponad 100 liderów, mających wpływ na funkcjonowanie ochrony zdrowia.

Główne zagadnienia tematyczne:
• Finansowanie sytemu ochrony zdrowia
• Prawne rozwiązania w ochronie zdrowia
• Zdrowie publiczne
• E-zdrowie – przyszłość ochrony zdrowia
• Innowacyjne metody leczenia
• Podsumowanie pakietu onkologicznego

W Forum Ochrony Zdrowia co roku biorą udział przedstawiciele administracji publicznej, rektorzy wyższych uczelni medycznych, przedstawiciele instytucji medycznych, konsultanci krajowi, dyrektorzy publicznych i prywatnych szpitali, eksperci oraz kadra zarządzająca koncernów farmaceutycznych.

Organizator:
Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, Rada Programowa Forum Ochrony Zdrowia, Partnerzy Forum Ochrony Zdrowia
Kontakt: foz@isw.org.pl
http://www.forum-ekonomiczne.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH