15 stycznia 2014 r. w Warszawie w Instytucie "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" odbędzie się konferencja "Nowoczesne technologie w medycynie - projekt Elektroniczna Platforma Nauki".

Celem konferencji jest podsumowanie działań zrealizowanych w ramach projektu. Prelegenci na poszczególnych sesjach zaprezentują rezultaty projektu oraz korzyści wynikające z wdrożenia platformy w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. 

Tematyka sesji naukowych obejmie: potrzebę wykorzystania baz danych o pacjentach w nauce; ochronę danych medycznych; przedstawienie aplikacji wspomagających zarządzanie projektami i obiegiem dokumentów oraz zintegrowanej platformy współpracy zespołów naukowych.

Ponadto konferencja obejmie zagadnienia dotyczące nowoczesnych technik wideokonferencyjnych w nauce i dydaktyce oraz analizy statystyczne i wizualizację danych.

Szczegółowy program: www.epn.czd.pl (zakładka KONFERENCJA). W celu zgłoszenia się na wydarzenie uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego także na ww. stronie.

Udział w wydarzeniu
jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 stycznia 2014 r.

Organizator:

Biuro projektu EPN
Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Al. Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa
konferencja@ipczd.pl
www.epn.czd.pl
Tel. 22 815 77 10

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH