Ministerstwo Zdrowia oraz Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego organizują konferencję naukową "Zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej", która odbędzie się 26 września 2011 r. w siedzibie Ministerstwa Zdrowia w Warszawie.

Tematyka Konferencji koncentrować się będzie wokół zmian prawnych w systemie opieki zdrowotnej, wyzwań i ryzyk stojących przed podmiotami prowadzącymi działalność leczniczą.

Przedstawione zostaną teoretyczne modele mierzenia i zapobiegania ryzykom, a także praktyczne aspekty zarządzania ryzykiem stosowane przez osoby z doświadczeniem w skutecznym prowadzeniu działalności leczniczej. Zarysowane zostaną perspektywy, przed którymi stoi system opieki zdrowotnej w aspekcie zmian w otoczeniu międzynarodowym.

Wśród uczestników Konferencji nie zabraknie menedżerów polskich szpitali, lekarzy i innych pracowników opieki zdrowotnej, przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia oraz uczelni medycznych i uniwersytetów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w Konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają, że osoby, które nadeślą zgłoszenia po wyczerpaniu limitu miejsc, nie będą brały udziału w Konferencji. Potwierdzenie możliwości udziału zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja uczestników: wyłącznie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej Konferencji pod linkiem: http://coin.wne.uw.edu.pl/ekonomia_zdrowia/

Organizatorzy: Ministerstwo Zdrowia i Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, tel. 22/ 634 93 65; 22/ 634 92 57.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH