Kampania prasowo-internetowa "Zdrowie Rodziny"

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z dużą kampanią prasowo-internetową "Zdrowie Rodziny". Projekt ukaże się 11 grudnia wraz z dziennikiem Rzeczpospolita.

Publikację otworzy wypowiedź prof. nadzw. CMKP,  dr hab. Teresy Jackowskiej, konsultanta krajowego w dziedzinie pediatrii, która w wywiadzie wypowie się na temat wyzwań w polskiej pediatrii i trudnej pracy pediatry, zarówno poprzez delikatne, ale i profesjonalne relacje z rodzicami, a przede wszystkim z małymi pacjentami, na temat roli szczepień i profilaktyki.

Dr Hanna Czajka, kierownik Wojewódzkiej Poradni Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, zgodziła się przybliżyć czytelnikom wrażliwy temat szczepień i problemu meningokoków. Publikujemy poruszającą historię mamy Weroniki i walki o życie jej córki zakażonej meningokokiem.
 
Maria, Jakub i Gabrysia - autorzy bloga oczekując.pl - opowiadają o tym, jaki mają patent na wesołą i szczęśliwą rodzinę. Natomiast Anna Dymna zgodziła się na wsparcie kampanii poprzez wywiad, w którym przybliża działania swojej Fundacji. Opowiada także o tym, jak ważną rolę w procesie leczenia i rehabilitacji odgrywa wsparcie najbliższych.
 
Na łamach publikacji walczymy również o dostęp do nowoczesnej terapii w stwardnieniu rozsianym. Wesprze nas w tym apelu pacjentka Izabela Czarnecka, prezes Fundacji Neuropozytywni oraz prof. Konrad Rejdak.
 
Polecamy też dwa panele ekspertów. Pierwszy został poświęcony odkleszczowemu zapalenie mózgu. Głos w tej sprawie zabrali dr Ryszard Koniora oraz prof. Joanna Zajkowska.

Drugi panel dotyczy przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP); w tej materii wypowiadają się: prof. Paweł Śliwiński, prof. Ryszarda Chazan i prof. Małgorzata Czajkowska-Malinowska.
 
Szukajcie publikacji w Dzienniku Rzeczpospolita, już 11 grudnia.

Dla czytelników Rynku Zdrowia publikacja dostępna online:
http://dbajozdrowie.info/wp-content/uploads/2015/12/Zdrowie-Rodziny-netpress.pdf
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH