Uroczysta Gala Jubileuszowa uświetniająca obchody 60-lecia istnienia i działalności Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland odbędzie się 12 listopada 2016 r. w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. Należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny, największej na świecie organizacji studenckiej skupiającej ponad milion młodych ludzi ze 121 państw.

Misją IFMSA-Poland jest budowanie potencjału i wzrost kwalifikacji studentów kierunków medycznych z równoczesną realizacją działań na rzecz społeczności w zakresie zdrowia publicznego, edukacji medycznej, humanitaryzmu oraz podnoszenie tych spraw w dyskusji publicznej i ich podejmowanie we współpracy międzynarodowej.

Podczas realizowanego co 10 lat jubileuszowego spotkania studenci i lekarze nie tylko dzielą się swoimi doświadczeniami, dyskutują na temat bieżących problemów ochrony zdrowia i przedstawiają nowe projekty, ale również zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne podczas warsztatów, seminariów i wykładów.

Jak informuje Michał Późniak, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, część konferencyjną wydarzenia poprzedzą Targi Med Fair, które umożliwią zapoznanie się z najważniejszymi kampaniami społecznymi prowadzonymi przez IFMSA-Poland. Na odwiedzających czekać będą liczne stoiska, pokazy multimedialne oraz małe wydarzenia o charakterze performance.

Jednym z wydarzeń towarzyszących będzie trzydniowe Zgromadzenie Delegatów, czyli najważniejsze spotkanie w rocznym kalendarzu pracy IFMSA-Poland. W jego trakcie odbędzie się kilkanaście sesji tematycznych, podczas których będą dyskutowane bieżące kwestie dotyczące ochrony zdrowia w Polsce oraz zostaną omówione kierunki rozwoju Stowarzyszenia.

Miejsce Gali: Novotel Warszawa Centrum, Warszawa, ul. Marszałkowska 94/98.
Organizator: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.
Szczegóły i rejestracja na stronie: www.60lat.ifmsa.pl

Rejestracja dla studentów medycyny zostanie uruchomiana w październiku.
Wszelkie pytania można kierować do organizatorów drogą elektroniczną oc.60lat@ifmsa.pl.

Kontakt dla mediów:
Artur Nowakowski
Tel.: +48 509-381-494
media.60lat@ifmsa.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH