Już po raz czwarty studenci zdrowia publicznego, działający w SKN Młodych Menedżerów przy Katedrze Zdrowia Publicznego Akademii im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, zapraszają do stolicy Dolnego Śląska na Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego.

Konferencja ta wpisała się na stałe w ogólnopolski kalendarz wydarzeń naukowych dla młodych adeptów zdrowia publicznego. Stała się istotnym forum wymiany poglądów i doświadczeń, prezentacji wyników badań naukowych w gronie studentów, praktyków zarządzania w ochronie zdrowia i naukowców.

W tym roku uwaga skoncentrowana będzie na poniższych tematach:
• Rozwój ubezpieczeń zdrowotnych w obliczu zmieniających się uwarunkowań
• Jakość w ochronie zdrowia – gwarancją bezpieczeństwa systemu.
• Zarządzanie w ochronie zdrowia.

Tradycyjnie, odbędzie się sesja studenckich prac naukowych (Varia), obejmująca szerokie spektrum tematów i dziedzin, związanych ze zdrowiem publicznym. Autorzy prac uznanych przez Komitet Naukowy za najciekawsze, zostaną nagrodzeni.

Nowością będzie możliwość zmierzenia się z prawdziwymi problemami zarządzania w ochronie zdrowia pod okiem doświadczonych menedżerów. Rozwiązywane przez studentów zadania (case study) zostaną następnie zaprezentowane na forum.

W sympozjum weźmie udział około 230 osób – studentów nauk o zdrowiu uczelni medycznych w całym kraju, teoretycy i praktycy zdrowia publicznego, odpowiedzialni za kreowanie polityki zdrowotnej w skali regionu i kraju, menedżerowie zakładów opieki zdrowotnej.

Konferencja odbędzie się w Audytorium im. Jana Pawła II, Akademicki Szpital Kliniczny im. T. Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja: www.wroclawskiednizdrowiapublicznego.am.wroc.pl

Organizator: Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - Wydział Nauk o Zdrowiu, Katedra Zdrowia Publicznego Zakład Organizacji i Zarządzania; Studenckie Koło Naukowe Młodych Menedżerów. Tel./fax: 071 343 93 28.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH