Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach zaprasza na ogólnopolską konferencję "Ewidencja świadczeń zdrowotnych podstawą bezpieczeństwa prawno-finansowego placówki medycznej", która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 3 czerwca.

Współorganizatorem wydarzenia adresowanego do kadry zarządzającej szpitali oraz specjalistów w zakresie rozliczania usług medycznych jest Polskie Towarzystwo Koderów Medycznych.

Podczas dwudniowego seminarium będą poruszane takie tematy, jak, m.in.: mapy potrzeb zdrowotnych jako baza kontraktowania świadczeń, przypuszczalne kierunki zmian w ochronie zdrowia, projektowane zmiany w pakiecie onkologicznym, problemy z ewidencją świadczeń oraz ciągłością rozliczeń (efekt decyzji o konsolidacji szpitali), węzły gordyjskie świadczeń gwarantowanych, rola Centrów Onkologii w diagnostyce i leczeniu pacjentów onkologicznych, ocena dotychczasowego funkcjonowania Breast Cancer Unit w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Omawiane będą także zasady akredytacji zewnętrznej, tajemnica zawodowa w dokumentacji medycznej, dokumentacja medyczna w praktyce badań klinicznych, nowelizacja Prawa zamówień publicznych 2016, rozliczanie świadczeń udzielanych w ramach programów lekowych a mechanizmy instrumentów dzielenia ryzyka.

W części medycznej będzie mowa o: kosztach antybiotykoterapii i terapii przeciwgrzybiczej w szpitalu oraz przełomie w leczeniu WZW C w świetle obowiązującego programu lekowego. Podczas konferencji odbędzie się również walne zebranie członków Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych.

Zgłoszenia uczestnictwa: do 3 czerwca 2016 r. poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego w formie elektronicznej na adres: konferencja2016@onkol.kielce.pl

Regulamin, program konferencji i formularz rejestracyjny do pobrania:
www.onkol.kielce.pl

Dodatkowe informacje: tel. 41 3674 701 oraz pod adresem konferencja2016@onkol.kielce.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH