76. Wiosenna Konferencja Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego / V Konferencja Kardiologii Polskiej - "Wytyczne, debaty, najnowsze doniesienia"

Co współczesna medycyna może zaoferować choremu z zaawansowaną chorobą wieńcową i niewydolnością serca? Jak postępować z przypadkowo stwierdzoną patologią układu sercowo-naczyniowego? Między innymi te tematy staną się przedmiotem dyskusji prowadzonych podczas 76. Wiosennej Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego / V Konferencji Kardiologii Polskiej - "Wytyczne, debaty, najnowsze doniesienia".

Już 13 kwietnia br. w Krakowie, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, odbędzie się jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń naukowych i edukacyjnych w kardiologii.

Wśród głównych tematów 76. Wiosennej Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego / V Konferencji Kardiologii Polskiej znajdą się między innymi zagadnienia związane z postępowaniem w nagłych przypadkach, jak i najnowsze wytyczne leczenia przewlekłych schorzeń układu krwionośnego. W czasie jednej z sesji eksperci będą odpowiadać na trudne pytania z zakresu kardiologii zgłoszone przez lekarzy-praktyków z całej Polski.

Ponieważ Konferencja to spotkanie multidyscyplinarne, skierowane nie tylko do kardiologów oraz kardiochirurgów, ale także lekarzy innych specjalności, z pewnością nie zabraknie ciekawych dyskusji, prowadzonych przez ekspertów różnych dziedzin medycyny.

Specjalnym gościem spotkania będzie Prezydent Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego prof. Panagiotis E. Vardas, a wykładowcami najwybitniejsi kardiolodzy, kardiochirurdzy oraz specjaliści z dziedzin pokrewnych z całej Polski.

Przewodniczącymi Komitetu Organizacyjnego są: prof. UJ Piotr Jankowski, prof. UJ Maria Olszowska, prof. Krzysztof. J. Filipiak oraz prof. Zbigniew Kalarus.

76. Wiosenna Konferencja Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego / V Konferencja Kardiologii Polskiej - "Wytyczne, debaty, najnowsze doniesienia", organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne oraz Redaktora Naczelnego Kardiologii Polskiej.

Zgłoszenia na Konferencję i szczegółowy program: www.wiosennakp.ptkardio.pl

S`ART PRODUCTION
Plac Na Groblach 6/6
31-101 Kraków
tel. +48 605 408 326
fax: 012 648 73 13
biuro@artsart.pl
www.artsart.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH