Polmed SA otwiera centrum medyczne w Warszawie

Zarząd Polmed SA z siedzibą w Starogardzie Gdańskim informuje, że 6 lutego 2012 roku działalność rozpoczyna nowo otwarte Centrum Medyczne Polmed w Warszawie, mieszczące się przy ul. Puławskiej 410 A.

Stanowi to realizację celu emisyjnego związanego z emisją publiczną akcji serii H. Zgodnie z założeniami, całość środków pozyskanych z emisji akcji serii H miała zostać wykorzystana na utworzenie nowoczesnego centrum medycznego o powierzchni ponad 1550 mkw. na terenie Warszawy.

W ramach przeprowadzenia inwestycji planowany był zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, wyposażenia do specjalistycznych gabinetów lekarskich oraz roboty budowlano-remontowe, mające na celu przystosowanie budynku do świadczenia komercyjnych usług medycznych.

Centrum Medyczne w Warszawie przy ul. Puławskiej jest dotychczas największą placówką Polmed SA oraz o najszerszym wachlarzu usług medycznych - na powierzchni około 1670 mkw. mieści 22 specjalistyczne gabinety.

Początkowo planowanym terminem zakończenia inwestycji był III kwartał 2011 roku. Dotrzymanie tego terminu nie było jednak możliwe z uwagi na przeszkody w postaci przedłużających się procedur administracyjnych związanych z otwarciem placówki. Planowane oddanie centrum medycznego przesunięto na I kwartał 2012 roku.

Według szacunków nakłady związane z tą inwestycją nie przekroczą anonsowanych wcześniej 4 mln zł, a ponadto pokrycie części kosztów inwestycji, z uwagi na leasing części wyposażenia placówki, rozłożone zostanie w czasie. Kwota niezbędna do ukończenia inwestycji związanej z budową centrum medycznego przekraczająca wpływy z emisji pochodzić będzie ze środków własnych spółki.

Więcej: www.gpwinfostrefa.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH