Opublikowano zarządzenie prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia nr 67/2015/DSOZ z 8 października w sprawie określenia kryteriów oceny ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Najnowsze zarządzenie zmienia zarządzenie nr 3/2014/DSOZ z 23 stycznia 2014 r. ws. określenia kryteriów oceny ofert w postępowaniu o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Wprowadza zmiany dot. określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie.

Zmiany te mają na celu ograniczenie barier w dostępności do świadczeń kardiologicznych i geriatrycznych dla świadczeniobiorców z terenów wiejskich, oraz stworzenie warunków dla skutecznego potwierdzenia prawidłowości przyjętego leczenia chorób w przedmiotowym zakresie.

W związku z powyższym w zakresach: Telekonsylium kardiologiczne i Telekonsylium geriatryczne dodano kryterium rankingujące oferentów, którzy mają podpisaną umowę w rodzaju leczenie szpitalne w odpowiednich zakresach świadczeń.

Czytaj: www.nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH