Praca za granicą z Direct Medics

Konferencje dotyczące rozwoju międzynarodowej kariery polskich lekarzy odbędą się w Gdańsku, w Krakowie i we Wrocławiu. Organizatorem konferencji jest agencja rekrutacyjna Direct Medics działająca na rynkach pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Nowej Zelandii, Australii, Kanady i Południowej Afryki.

Konsultanci agencji Direct Medics zapoznają zainteresowanych z ofertą dotyczacą życia i pracy w krajach anglojęzycznych. Będzie można uzyskać informacje na temat zatrudnienia i zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy. Konsultanci opowiedzą również o roli firmy Direct Medics w procesie rekrutacyjnym i alokacyjnym.

Konferencje organizowane w Polsce są wynikiem badań przeprowadzonych przez Direct Medics z których wynika m.in., że polscy lekarze wyrażają głębokie zainteresowanie kontraktami międzynarodowymi, a ich talent i umiejętności to atut doceniany na międzynarodowych rynkach pracy.

– Direct Medics jest prekursorem w rekrutacji na rynkach medycznych – mówi dyrektorka agencji Anne-Marie Flannery. – Dzięki doświadczeniu zdobytemu  w ciągu 10 lat naszej działalności, szerokim kontaktom  i unikalnym rozwiązaniom informatycznym w procesie rekrutacyjnym mogę odważnie powiedzieć, że wiemy jak sprostać  prywatnym i zawodowym aspiracjom kandydatów do pracy w szpitalach na całym świecie.

Anna-Marie, która sama kształciła się na kierunkach medycznych, dodaje, że wśród aktualnych ofert pracy pojawiają się m.in propozycje dla anestozjologów, chirurgów, ginekologów, pediatrów i lekarzy ratownictwa medycznego.

– Nie wiem czy polscy lekarze kiedykolwiek zastanawiali się jak zorganizować wyjazd do pracy zagranicą – mówi Weronika Niemojewska kierująca działem odpowiedzialnym za wyszukiwanie nowych talentów. – Sama kilka lat temu podejmowałam podobną decyzję, i wiem, że najskuteczniejszym sposobem na znalezienie wymarzonej pracy jest współpraca z agencją rekrutacyjną.

Weronika Niemojewska zaprasza lekarzy do rejestracji na  www.directmedics.com polegającej w pierwszym kroku na wpisaniu adresu email oraz wybraniu hasła.

– To wystarczy, aby móc logować się na  naszej stronie internetowej i przeglądać aktualne oferty pracy.

Roger McCully, dyrektor do spraw rozwoju firmy dodaje, że aktywność agencji Direct Medics na polskim rynku to ekscytujący proces.

– Spotkanie z nami odegra znaczącą rolę w rozwoju kariery międzynarodowej wielu lekarzy.

Konferencje Direct Medics ma charakter otwarty, a udział w nich jest bezpłatny. Lekarze chcący uzyskać informacje na temat zatrudnienia za granicą, zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy lub rozpocząć proces rekrutacyjny mogą przychodzić na spotkania w dogodnych dla siebie godzinach.

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH