Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował na swojej stronie internetowej komunikat w sprawie projektu zarządzenia prezesa Funduszu w rodzaju rehabilitacja lecznicza.

Jak podaje płatnik, w związku z podpisaniem przez ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza 6 listopada br. rozporządzenia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej, nieopublikowanego w Dzienniku Ustaw, ale udostępnionego na stronie internetowej resortu zdrowia, Centrala NFZ przedstawiła - w celu wyrażenia opinii przez właściwe w sprawie podmioty - projekt zarządzenia prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rehabilitacji leczniczej.

Chociaż, jak przyznaje rzecznik Funduszu Andrzej Troszyński, projekt zarządzenia implementuje przepisy rozporządzenia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej, tym niemniej Fundusz oczekuje uwag i opinii dotyczących przepisów projektowanego zarządzenia, a nie zawartych w rozporządzeniu ministra zdrowia.

Opinie do projektu zarządzenia należy nadsyłać do Funduszu do 3 grudnia br.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH