NFZ: projekt zarządzenia dot. zawierania umów przez szpitale Opinie i uwagi do projektu zarządzenia można przesyłać do 21 listopada 2017 r. do godz. 16. Fot. Archiwum

Centrala Funduszu przedstawia projekt zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne, celem zaopiniowania przez uprawnione podmioty.

Obecnie obowiązującego zarządzenia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne starci moc z dniem 31 grudnia 2017 r. 

W nowym rozporządzeniu wprowadzono zmiany związane między innymi z rozliczaniem świadczeń ''Leczenie ciężkich, mnogich lub wielonarządowych obrażeń ciała u dzieci'', polegające na udostępnieniu świadczeniodawcom posiadającym status centrum urazowego dla dzieci, do realizacji i rozliczania świadczeń związanych z leczeniem wielonarządowych obrażeń ciała u dzieci, nowoutworzonych grup JGP T11 - T16 dedykowanych urazom dziecięcym.

Opinie i uwagi do projektu zarządzenia można przesyłać do 21 listopada 2017 roku do godz. 16.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH