NFZ: negocjacje w sprawie kontraktów nadal trwają... Negocjacje kontraktów z NFZ na br. wciąż nie są zakończone

Na 1158 świadczeniodawców, którzy mieli podpisane umowy z Funduszem w 2009, 1054 zakończyło negocjacje z płatnikiem - informuje portal rynekzdrowia.pl Centrala NFZ.

W środę (6 stycznia) sytuacja wygląda następująco:

Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ na 74 podmioty zakończył negocjacje z 74 placówkami, a Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ na 61 placówek zakończył negocjacje w przynajmniej jednym typie umowy z 60 placówkami, natomiast osiągnął całkowite porozumienie się z 59.

W Lubelskiem na 87 placówek negocjacje zakończono z 60. W Lubuskiem wszystkie placówki zakończyły negocjacje (jest ich 39), tak samo w Łódzkiem (70 placówek), Opolskiem (32 placówki), Pomorskiem (49 placówek), Świętokrzyskiem (33 placówki).

Na Mazowszu na 118 jednostek wszystkie zakończyły negocjacje przynajmniej w jednym typie umowy, natomiast całkowicie uzgodniono umowy w 116 placówkach.  Na Podlasiu na 35 placówek 34 zakończyły całkowicie negocjacje z Funduszem. Natomiast na Podkarpaciu negocjować skończyło 26 placówek na 54.

Na Śląsku na 224 placówki 198 zakończyło negocjacje. W Warmińsko-Mazurskiem z kolei na 51 jednostek 45 skończyło negocjacje przynajmniej w jednym typie umowy, natomiast z 39. placówkami definitywnie zakończono negocjacje. W Wielkopolsce na 97 placówek umowy z Funduszem wynegocjowało 96. Podobnie w Zachodniopomorskiem: na 59 placówek 58 zakończyło negocjacje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH