Ministerstwo Zdrowia zamieściło na swojej stronie internetowej informację o trwającej rekrutacji na szkolenia organizowane w grudniu br. w poszczególnych województwach w ramach projektu pn.: „Nowoczesne zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej – szkolenia z zakresu rachunku kosztów i informacji zarządczej oraz narzędzi restrukturyzacji i konsolidacji ZOZ”.

Autorem szkolenia, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego jest Departament Ubezpieczenia Zdrowotnego Ministerstwa Zdrowia we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Głównym celem projektu jest przekazanie pracownikom podmiotów leczniczych - w szczególności tym zaliczającym się do szeroko rozumianej kadry zarządzającej - wiedzy w zakresie możliwości wykorzystania nowego modelu rachunku kosztów w procesie uzyskiwania rzetelnej informacji o rzeczywistych kosztach świadczeń opieki zdrowotnej i w procesie zarządzania podmiotami leczniczymi.

W ramach ww. projektu Ministerstwo Zdrowia organizuje m.in. bezpłatne jednodniowe szkolenia, które przewidziane są dla wszystkich podmiotów leczniczych (w rozumieniu ustawy z dnia 15.04.2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2011 Nr 112, poz. 654, z późn. zm.), przedstawicieli podmiotów tworzących oraz akademii medycznych będących beneficjentami projektu.

Więcej: www.mz.gov.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH